dovolená

Německo - Legoland

LEGOLAND

LEGOLAND

13.05 - 13.05.2017, 1 den

Bez stravy, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 1 490 Kč

Maďarsko - Harkány

Klasické apartmány II

Klasické apartmány II **

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Bez stravy, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 3 310 Kč

Maďarsko - Harkány

Klasické apartmány I

Klasické apartmány I **

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Bez stravy, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 3 750 Kč

Maďarsko - Harkány

LUXUSNÍ APARTMÁNY

LUXUSNÍ APARTMÁNY ***

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Bez stravy, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 4 050 Kč

Maďarsko - Harkány

Mediterrán

Mediterrán ***

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Bez stravy, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 4 300 Kč

Maďarsko - Harkány

Hotel Lidia

Hotel Lidia ***

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Snídaně, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 5 980 Kč

Maďarsko - Harkány

Baranya

Baranya ***+

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Snídaně, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 6 400 Kč

Maďarsko - Harkány

XAVIN HOTEL WELLNESS

XAVIN HOTEL WELLNESS ***+

05.05 - 14.05.2017, 10 dní

Snídaně, Autobus Více odjezdových míst

Cena od 6 750 Kč

Řecko - Arillas

Studia a apartmány Sea View

Studia a apartmány Sea View ***

06.06 - 10.06.2017, 5 dní

Bez stravy, snídaně, polopenze, večeře, Letecky Praha

Cena od 7 490 Kč

Řecko - Nidri

Studia a apartmány Katopodis

Studia a apartmány Katopodis ***

23.05 - 02.06.2017, 11 dní

Bez stravy, Kombinovaná doprava

Cena od 7 642 Kč

Řecko - Agios Nikitas

Studia Milia

Studia Milia ***

26.09 - 08.10.2017, 13 dní

Bez stravy, Kombinovaná doprava

Cena od 8 361 Kč

Řecko - Acharavi

Villa Stefania

Villa Stefania

07.06 - 14.06.2017, 8 dní

Bez stravy, snídaně, polopenze, večeře, Letecky Praha

Cena od 8 490 Kč

Řecko - Agios Georgios

Aktivní dovolená na Korfu

Aktivní dovolená na Korfu

03.06 - 10.06.2017, 8 dní

Večeře,bez stravy, Letecky Praha

Cena od 9 290 Kč

Řecko - Agios Georgios

Hotel Alkyon

Hotel Alkyon **

06.06 - 10.06.2017, 5 dní

All inclusive, polopenze, Letecky Praha

Cena od 9 490 Kč

Řecko - Acharavi

Villa Tasos

Villa Tasos ***

03.06 - 10.06.2017, 8 dní

Bez stravy, večeře, polopenze, Letecky Praha

Cena od 9 490 Kč

Řecko - Nidri

hotel Eva Beach

hotel Eva Beach ***

02.06 - 06.06.2017, 5 dní

Snídaně, Letecky Praha

Cena od 9 490 Kč

Řecko - Agios Georgios

Studia Athena

Studia Athena ***

14.06 - 21.06.2017, 8 dní

Bez stravy, snídaně, polopenze, večeře, Letecky Praha

Cena od 9 990 Kč

Řecko - Acharavi

Studia Claire

Studia Claire **

21.06 - 01.07.2017, 11 dní

Bez stravy, snídaně, polopenze, večeře, Letecky Praha

Cena od 10 290 Kč

Řecko - Agios Georgios

Hotel Athena

Hotel Athena **

14.06 - 21.06.2017, 8 dní

Polopenze, Letecky Praha

Cena od 11 690 Kč

Řecko - Agios Georgios

Korfu, Lefkada a tajuplná oblast řeky Acheron

Korfu, Lefkada a tajuplná oblast řeky Acheron

28.05 - 06.06.2017, 10 dní

Bez stravy, Letecky Praha

Cena od 12 990 Kč

Řecko - Kamari

Hotel Anemones/Alia

Hotel Anemones/Alia ***

03.10 - 10.10.2017, 8 dní

Polopenze, Letecky Praha

Cena od 13 490 Kč

Řecko - Mylopotas

Hotel Marcos Beach

Hotel Marcos Beach ***

23.05 - 30.05.2017, 8 dní

Polopenze, Letecky Praha

Cena od 14 990 Kč

Řecko - Agios Georgios

Ostrov Korfu - zelený ráj Jónských ostrovů

Ostrov Korfu - zelený ráj Jónských ostrovů

23.09 - 03.10.2017, 11 dní

Polopenze, Letecky Praha

Cena od 19 990 Kč