dovolená

ID: 494987
Poloha

      Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země, před větry chráněném pohořím Villány. Klimatické podmínky jsou téměř mediteránní. Průměrná roční teplota je 10,9°C, průměrné roční srážky 707 mm a sluneční hodiny dosahují ročně počtu 1970. Harkány jsou přímo vedle řeky Drávy, která zde tvoří hranici s Chorvatskem. Vzdálenost od Pécse je 27 km a od Budapešti 242 km. Celosvětově uznávané léčebné lázně v městě Harkány byly objeveny v r. 1823. V nádherném parku lázní o rozloze 13 ha jsou rekreantům k dispozici tři bazény na koupání, dva termální bazény, plavecký bazén s vodní hladinou jako zrcadlo a bazén pro děti. V dětském bazénu o hloubce 70 cm s křišťálově čistou vodou si Vaše děti užijí hodně legrace. Každý člen rodiny zde najde vhodnou zábavu. Třípatrové, zastřešené, zrekonstruované léčebné lázně s vodní plochou o velikosti 2098 m čtverečních léčivé vody slouží najednou 2500 návštěvníkům. V druhém patře léčebných lázní jsou umístěny bazény jacuzzi, vodní masáž, finské sauny a parní komory. Zastřešení této atraktivní části lázní je provedeno posuvnou střešní konstrukcí. V léčebných a termálních lázních celoročně nabízíme návštěvníkům široké spektrum služeb.

Ubytování

Hotelový komplex s rodinnou atmosférou se nachází naproti hlavnímu vchodu do lázní. Budovy obklopuje velmi příjemná udržovaná zahrada plná okrasných dřevin. V hotelu je bar, kavárna, restaurace s letní zahradou, kde se pořádají programy s živou hudbou.

V nové části hotelu se nachází relaxační centrum s bazénem, vířivkou a saunou. Součástí hotelu je uzavřené parkoviště.

Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu standard, comfort a delux. Pokoje jsou vybyveny minibarem, televizí, telefonem. V loňském roce byla otevřena nová část hotelu s výtahem a všechny pokoje jsou vybaveny balkónem a klimatizací.

Stravování

V hotelové restauraci je snídaně formou bufetu, večeře s obsluhou, výběrem ze 3 jídel.

Cena zahrnuje

7x ubytování se snídaní, dopravu Praha - Brno - Harkány a zpět,  Wifi, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Pobytovou lázeňskou taxu cca 45,-Kč/osoba/noc, příplatek za singl, přistýlku, večeři, vstup do lázeňského areálu, pojištění léčebných výloh a vše co není uvedeno v "cena zahrnuje".

Nástupní místa za příplatek

300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor

350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín

380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec,  Most, Teplice, Ústí nad Labem

Minimální počet 4 osoby na svoz.

Trasy nástupních míst mohou být vzájemně kombinovány. 

nástupní místa

pátek    22:30h Praha - aut.nádraží Roztyly nást.č.7

sobota  00:45h Brno - staré aut.nádraží naproti hotelu Grand

sobota  19.30h Harkány - před hlavním vchodem do lázní

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...