dovolená

ID: 503499

Německé technické muzeum

Poloha

Mate-li rádi technické vymoženosti, nenechte si ujít návštěvu jednoho z největších technických muzeí v Evropě. Automobilové a technické muzeum otevřelo své brány veřejnosti v roce 1981 a na rozloze více než 30.000m2 se můžete blíže seznámit s exponáty z předválečného období až po moderní dobu. Dnes je zde mimo jiné největší soukromá sbírka historických automobilů Maybach, kompresorových Mercedesů a Bugatti v Německu. Dále zde najdete několik set motocyklů, letadel (např. nadzvukové dopravní letadlo TUPOLEV Tu-144 a Concorde – prohlídka interiéru), rekordních vozů, závodních a sportovních aut (F1), lokomotiv, vojenských a užitkových vozů, velkokapacitních motorů a mnoho dalšího. Máte-li rádi techniku , nenechte si návštěvu muzea v Sinsheimu ujít.

Program

V ranních hodinách odjezd z ČR, po příjezdu do Sinsheimu bude následovat  cca 4,5h volno na prohlídku muzea. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Minimální počet účastníků 35 osob.

Cena zahrnuje

-  doprava luxusním autobusem s technickým doprovodem

-  slevu na skupinovém vstupném

-  pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

-  vstupné do technického muzea  - děti do 4 let ZDARMA,  dítě 5 – 14 let 12,- EUR a dospělý 15,- EUR (skupinové vstupné).

- v případě zájmu nabízíme pojištění léč. výloh  vč.storna  

Vše ostatní co není uvedeno v "cena zahrnuje"

Nástupní místa za příplatek

300,-Kč/osoba – Kolín, Poděbrady, 350,-Kč/osoba – Pardubice, 380,-Kč/osoba – Hradec Králové

Trasy nástupních míst mohou být vzájemně kombinovány.  V případě, že jsou v jednom nástupním místě méně než 4 cestující, svozy nezajišťujeme. V tomto případě vám bude navrácen příplatek za "svoz". 

Nástupní místa

3:10h Divišov náměstí, 3:30h Vlašim vlak. nádraží, 4:00h Benešov vlak. nádraží, 5:00h Praha metro Opatov, 5:40h Beroun čerpací stanice ÖMV směr Plzeň, 6:00h Plzeň Obchodní centrum Olympia čerpací stanice u KFC.

 

14.04. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-20%First minute980 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...