dovolená

ID: 565616

Vánoční Bautzen a Königstein

Program

Vůně po pražených mandlích, perníčkách a opečených buřtech. Barevná světýlka vás zvou k tomu, abyste zapomněli na všední stres a udělali si několik příjemných hodin s rodinou a přáteli při dobrém hrníčku svařeného vína. Romantický vánoční trh ve středu Budyšína vám nabízí kulinářské speciality a zábavný program.

V ranních hodinách odjezd z ČR. Dopoledne prohlídka Bautzenu (Budyšína), města Lužických Srbů, ležícího na vysoké skále nad řekou Sprévou. Jedno z nejmalebnějších středověkých měst se sedmnácti věžemi a baštami - barokní radnice, Dóm sv. Petra, věž Alte Wasserkunst, z které je kouzelný výhled na zasněžené město.

Návštěva Václavského trhu, pravděpodobně nejstaršího vánočního trhu v Německu (svařené víno, výrobky ze skla, řemeslné výrobky, keramika, hračky, krajky), který nese jméno českého krále Václava IV.

Odpoledne navštívíme nejoblíbenější výletní místo Saska vysoko nad údolím Labe, pevnost Königstein. Jesličky s živými zvířaty, 250 ozdobených vánočních stromů, nejdelší adventní kalendář, spousta suvenýrů, dárků a vánočních pochutin nabízí víc jak 400 let stará pevnost.

Ve večerních hodinách návrat zpět do ČR.

minimální počet 30 účastníků pro realizaci zájezdu.

Cena zahrnuje
  • dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, klimatizace, občerstvení)
  • pojištění CK proti úpadku
  • průvodce

V případě zájmu nabízíme pojištění léč. výloh (osoby do 70let 25,-Kč, nad 70let 35,-Kč.), příp. včetně pojištění storna (osoby do 70let 45,-Kč, nad 70let 55,-Kč).

nástupní místa

5:10h Divišov náměstí

5:30h Vlašim vlak.nádraží

6:00h Benešov vlak.nádraží

6:40h Říčany autobusová zastávka  Masarykovo náměstí

7:00h Praha metro Opatov směr od dálnice D1

7:50h Ml.Boleslav parkoviště OC Olympia

09.12. (So) 2017 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-25%First minute590 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...