dovolená

ID: 652862

Vánoční Wroclaw

Program

Srdečně Vás zveme na Vánoční zájezd do polské Wroclawi. Wroclaw, česky Vratislav, je hlavním městem Dolního Sliezska, které je často hrdě přezdívané >>polské Benátky<<. Je čtvrtým největším polským městem, ležícím na 10 ostrovech, navzájem propojených téměř stovkou mostů, klenoucích se nad řekou Odrou. Se svým bezpochyby malebným historickým jádrem je město zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO.

V době adventního klidu se i ve Wroclawi pořádají trhy tak neodmyslitelně dnes spjaté s vánoční atmosférou. Na trzích najdete široký výběr z typicky vánočních dárků, stejně jako krajové speciality místní kuchyně. Především pak na všechny způsoby připravovaný sýr, zapiekanki či svařené víno. Trhy najdete ve skutečném středověkém centru města. Nádherná výzdoba pak dokonale dokresluje ducha tohoto krásného města.

 

 V ranních hodinách odjezd z ČR. Wroclaw, jedno z nejhezčích měst v celém Polsku. Městem protéká řeka Odra, která dělí město na 12 částí. Prohlédneme si historickou část města zahrnující Tumský ostrov, nejstarší část města s komplexem církevních budov a katedrálou sv. Jana Křtitele, Staré město, jemuž vévodí nádherné náměstí s radnicí. Pestrobarevné domy na náměstí se pyšní svými krásnými štíty sahajícími do výšek, jiné budovy jsou malé průčelím. Na adventních trzích bude možnost ochutnat vánoční dobroty, jakými jsou vánoční punč, pitný med, ovoce napíchnuté na špejli obalené čokoládou, tradiční klobásu, smažené pstruhy, prejt či smažené placky a nakoupit tradiční vánoční výrobky, např. vánoční baňky, dřevěné a přírodní ozdoby, pokladničky a svíčky a hlavně zažít neopakovatelnou atmosféru zejména při rozsvěcujícím se městě v podvečer. Ve večerních hodinách návrat do ČR.

Minimální počet 35 osob pro realizaci zájezdu.

Cena zahrnuje

 

  • dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, klimatizace, občerstvení)
  • pojištění CK proti úpadku
  • průvodce
Cena nezahrnuje

vstupy do památek

stravu

 V případě zájmu nabízíme pojištění léčebných výloh, příp. včetně pojištění storna.

nástupní místa

5:00h Sázava vlakové nádraží

5:20h Divišov náměstí u Sokolovny

5:45h Vlašim vlakové nádraží

6:10h Benešov vlakové nádraží

6:40h Říčany autobusová zastávka na náměstí

7:00h Praha metro Opatov

7:50h Ml.Boleslav parkoviště OC Olympia

02.12. (So) 2017 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-17%First minute720 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...