dovolená

ID: 652554
Program

Srdečně Vás zveme na vánoční zájezd sdo rakouského Salzburku. 

Koncem listopadu přichází advent do Salcburku a to znamená, že v Mozartově městě začíná mimořádně krásné období. Vánočně vyzdobené město se rozzáří tisíci světel, vůně horkých kaštanů a svařeného vína proniká do všech uliček a zákoutí Starého Města.

Toulky Salcburkem během adventu jsou velkým zážitkem. Zvláště inspirativní jsou pak návštěvy adventních trhů. Největším a nejslavnějším je Ježíškův trh na Rezidenčním a Chrámovém náměstí. Tento historický trh patří k nejkrásnějším svého druhu na světě. Mimořádné kouzlo má také adventní trh na nádvoří zámku v Hellbrunnu. Za návštěvu stojí i další adventní trhy, z nichž má každý svou osobitou atmosféru: na Mirabellském náměstí u Mirabellské zahrady, v průchozím vnitřním dvoře a v zahradě tradičního hostince Sternbräu nebo vysoko nad střechami domů na pevnosti Hohensalzburg.

V časných ranních hodinách odjezd z ČR směr Rakousko.

SALZBURG - procházka Mozartovým  rodištěm, zámek Mirabell, Mozarteum, kostel sv. Trojice, středověká ulička Getraidegasse (Mozartův rodný dům), kostel  Kollegienkirche, radnice, Stará a Nová rezidence, náměstí Domplatz a prohlídka Dómu, volno na rozsáhlé vánoční  trhy, zejm. velký „Ježíškův trh“ v srdci Starého města na nám. Dómu a  Rezidenčním náměstí, který se tu  pořádá již od 15.st. Ale jsou tu i další - malé, ale milé trhy: na Mirabellském náměstí, na nádvoří Hellbrunského zámku, v Hvězdné zahradě, v klášterním komplexu Sv. Petra, v Maxglanu nebo vysoko nad střechami domů na pevnosti Hohensalzburg, kam se lze vyvézt lanovkou. V podvečer odjezd směr ČR.

Minimální počet účastníků je 35 osob.

Cena zahrnuje
  • dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, klimatizace, občerstvení)
  • pojištění CK proti úpadku
  • průvodce
Cena nezahrnuje

vstupy do památek

V případě zájmu nabízíme pojištění léčebných výloh, příp. včetně pojištění storna.

nástupní místa

5:50h Sázava vlak.nádraží

6:00h Praha metro Opatov

6:10h Divišov náměstí u Sokolovny

6:20h Říčany náměstí autobusová zastávka

6:40h Vlašim vlakové nádraží

7:00h Benešov vlakové nádraží

7:15h Bystřice náměstí

7:30h Votice autobusové nádraží

16.12. (So) 2017 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-12%First minute870 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Vytvářím objednávku...