dovolená

ID: 703040

Studio Stella - BUS **+

Poloha
Stella **+ Pouhých 90 metrů od písečné pláže najdete ubytování s názvem Stella. Prostorné terasy obklopené zelení, květinami a nedalekými palmami dodají Vašemu pobytu nádech jižních krajů. Do centra letoviska to nebudete mít dále jak 500 metrů, přičemž můžete využít příjemnou cestu podél pláže.
Stravování
Zájezd si můžete zvolit bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí. U našeho delegáta si zakoupíte libovolný počet stravenek. V případě polopenze můžete každý den dle vlastní chuti volit mezi obědy či večeřemi. Jídlo se podává v nedaleké taverně s výbornou řeckou kuchyní, která je vzdálena přibližně 600 metrů. Snídaně je servírovaná a je podávána od 8:30 do 10:30. Obědy nebo večeře jsou podávány od 13:00 do 22:00 hodin. K jídlu si můžete vybrat každý den podle své aktuální chuti z menu určeného pro večeře (obědy). Výběr je široký – na výběr jsou jak masová, tak bezmasá jídla či saláty.
Doprava
Autobusová doprava Je zajišťována moderními autobusy, které jsou vybaveny WC, TV a klimatizací. Posádku tvoří zkušení řidiči, kteří se postarají o bezpečnou cestu. Trasa vede z ČR přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, FYROM (Makedonie) do Řecka. Během cesty je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo. Nástupní místa: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava. Svoz na trase Ostrava - Brno za příplatek. Letecká doprava Odlétáme z Prahy a Ostravy charterovými lety do Kavaly nebo Soluně. Kombinovaná doprava Ve dvou vybraných termínech nabízíme možnost využít kombinovanou přepravu. První termín je v kombinaci BUS/LET, druhý pak v kombinaci LET/BUS.
Cena zahrnuje
• ubytování ve studiu • dopravu dle zvoleného typu zájezdu (u letecké včetně tax a poplatků) • stravování dle zvoleného typu zájezdu • služby českého delegáta • pojištění CK proti úpadku • závěrečný úklid • neplatí se kauce
Cena nezahrnuje
• cestovní pojištění (možno sjednat v CK) • pobytová taxa - platí se až na místě
17.09. (Po) - 29.09. (So) 2018 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Třílůžkové studio - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-First minute5 260 Kč
Rezervace
17.09. (Po) - 07.10. (Ne) 2018 - 21 dní, 20 nocí
Třílůžkové studio - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-First minute6 360 Kč
Rezervace
27.09. (Čt) - 07.10. (Ne) 2018 - 11 dní, 10 nocí
Třílůžkové studio - Dospělý na pevném lůžku další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-First minute4 160 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Nikolas tours a.s. IČO: 26872129
Vytvářím objednávku...