dovolená

ID: 577751

Studia a apartmány Sea View ***

Poloha
příjemná studia a apartmány se nacházejí v zahradě v letovisku Arillas, cca 30 m od písečné pláže dostupné přes místní komunikaci.
Vybavení
bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, restaurace s nádherným výhledem na moře provozována majitely apartmánů, wifi ve společných prostornách i studiích a apartmánech.
Ubytování
dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout. Klimatizace je za poplatek 5 EUR/ studio/ den. Apartmány až pro 5 osob tvoří dvě oddělené ložnice s terasou, vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení. Klimatizace je za poplatek 10 EUR/ apartmán/ den.
Stravování
vlastní, možnost dokoupení snídaní formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis, případně večeří v taverně u ubytování s krásným výhledem na moře. Večeře jsou servírované menu formou o 4 chodech.
Stravování
možnost dokoupení snídaní za 100 Kč/osoba/den - snídaně jsou formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis. Možnost dokoupení večeří za 300 Kč/osoba/den - večeře jsou servírované menu o 4 chodech podávané v taverně u ubytování. Případně možnosto dokoupení polopenze za 375 Kč/osoba/den. Děti do 12ti let mají na večeře, příp. polopenzi slevu 75 Kč.
Pláž
písečná, vzdálená 30 m od ubytování.
Zábava
vodní sporty na pláži, půjčovna motorových člunů, kajaků aj. Půjčovny aut a motorek v centru letoviska. Malebná okolní krajina láká k pěším výletům. Doporučujeme také návštěvu místního minipivovaru Corfu Beer.
Názor CK
Velmi pěkné ubytování s bazénem téměř u pláže.
Doprava
Letecky
Svozová místa
Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha, letištní a bezpečností taxy, palivový příplatek, transfer z/na letiště v místě pobytu, ubytování ve studiu/apartmánu, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku CK ve smyslu zákona 159/9 Sb.
Příplatky
komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč/osoba/den, možnost dokoupení snídaní za 100 Kč/osoba/den - snídaně jsou formou bufetu ve vedlejším hotelu Bardis. Možnost dokoupení večeří za 300 Kč/osoba/den - večeře jsou servírované menu o 4 chodech podávané v taverně u ubytování. Případně možnosto dokoupení polopenze za 375 Kč/osoba/den. Děti do 12ti let mají na večeře, příp. polopenzi slevu 75 Kč.
Slevy
děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou ZDARMA, dětské ceny platí pro děti ubytováné na 3. lůžku ve studiu, příp. na 4., resp. 5. lůžku v apartmánu.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Datour, s.r.o. IČO: 26002311
Vytvářím objednávku...