dovolená

ID: 754058

Itálie, Černá Hora, Chorvatsko, Slovinsko z Civitavecchia na lodi Azamara Journey *****

Termín: 20.08. (Čt) - 29.08. (So) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: All inclusive

Cena: 78 900 Kč

Trasa plavby
Itálie, Černá Hora, Chorvatsko, Slovinsko
Popis lodě

Azamara Journey je středně velká loď splňující všechny potřeby moderních cestovatelů.
Lodí vládne velice přátelská atmosféra a pozorný personál. Vody moří a oceánů brázdí od roku 2000. Loď patří do kategorie menších plavidel, na svých 11 palub pojme 694 pasažérů. Díky menším rozměrům vás překvapí přátelskou komorní atmosférou i vstřícným personálem.

Výrobní cena Azamara Journey byla přibližně 150 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 30.277Délka lodě (v metrech): 181Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 343Maximální počet pasažérů: 6942
Vybavení lodě
Restaurace a baryItalská restaurace Aqualina servírující středomořské speciality z čerstvých lokálních ingrediencí Steakhouse Prime C nabízející široký výběr lahodných steaků z mnoha druhů masa Vinotéka Restaurace Patio blízko bazénu nabízející neformální stolování pod širým nebem, zahrnuje i bar s rozmanitou nabídkou mražených jogurtů Restaurace Windows Café s krásným výhledem do krajinyZábavaCabaret Lounge plný skvělých muzikálových přestavení, živé hudby a sólistů, k dispozici i bar a pohodlné sezení Kasino Butiky Bar Discoveries Lounge s širokým výběrem vín i likérů Kavárna Mosaic café s rozmanitým výběrem lahodné kávy Karetní salónek a společenská místnost Living room Knihovna s interaktivními digitálními stoly umožňujícími sdílet zážitky online Vzdělávací programy o navštěvovaných destinacích, ochutnávání vína, kuchařské show, lekce základů užívání počítače (Excel, PowerPoint, Photoshop)  Sport a odpočinekFitness centrum s výhledem na oceán, k dispozici i osobní trenéři Kurzy jógy, pilates a další cvičení Wellness centrum Sanctum Spa zahrnující masáže horkými kameny, obličejové masáže, zábaly a další relaxační procedury Kosmetický salón, kadeřnictví a holičství, manikúra a pedikúra Akupunktura
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)2. den,Sorrento, Itálie, (připlutí: 07:30 | odplutí: 22:00)3. den,Amalfi, Itálie, (připlutí: 07:30 | odplutí: 19:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 10:00 | odplutí: 22:00)6. den,Dubrovnik, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)7. den,Šibenik, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)8. den,Koper, Slovinsko, (připlutí: 08:30 | odplutí: 23:00)9. den,Benátky, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: --:--)10. den,Benátky, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)
20.08. (Čt) - 29.08. (So) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-78 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoItálie
HotelItálie, Černá Hora, Chorvatsko, Slovinsko z Civitavecchia na lodi Azamara Journey
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu
Termín20.08.2020 - 29.08.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...