dovolená

ID: 793517

Termín: 15.09. (Ne) - 17.09. (Út) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 940 Kč

  • Dovolená s kolem
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha
penzion Kremenisko se nachází téměř na samotě, na konci města Banská Štiavnica, tato oblast je ideální pro strávení klidné dovolené. Město se nachází na jižních svazích CHKO Štiavnické vrchy. Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších míst na Slovensku. V roce 1993 se Banské Štiavnici dostalo nejvyššího mezinárodního uznání, když bylo historické jádro spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Historie města je spjatá s hornictvím (těžba zlata a stříbra). V okolí města můžete najít uměle vytvořené hornické jezera - tajchy (Počúvadlo, Kolpašské, Rchňavské a Hrdrušské tajchy, Vindšachta, Evička, Klinger), poskytující turistům idelání podmínky pro oddych a rekreaci.
Vybavení
Areál penzionu Kremenisko se skládá ze 4 samostatných objektů (A, B, C, D). Klientům k dispozici venkovní letní bazén (6x 4 m), sauna a vířivka, šipky, stolní tenis, altánky s možností opékání v grilech, pro děti průlezky, parkoviště, půjčovna kol.
Ubytování
a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč) - objekt "D", Spr.+WC, TV, mikrovlnná trouba, chladnička, Wi-Fi internet. 2 - lůžkové pokoje (objekt "A"), Spr.+WC, TV b) 5 - lůžková studia - objekt "B", jedna místnost (manželská postel, rozkládací gauč pro 2 osoby a 1 samostatná postel), vybavený kuchyňský kout, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 2 osoby. c) 5 - lůžkové apartmány - objekt "A", ložnice (2-3 lůžka), obývací místnost pro 2 osoby s vybaveným kuchyňským koutem, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 3 osoby. d) 7 - lůžkový apartmán (objekt "A") - ložnice pro 3 osoby, obývací místnost pro 2 - 4 osoby, vybavená kuchyňka, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 5 osob! Tento typ pouze na poptávku. e) 6 - lůžkový apartmán (objekt "D") - 1x ložnice pro 2 osoby, 1x ložnice pro 2 osoby bez dveří, 1x obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 4 osoby! Tento typ pouze na poptávku.
Stravování
Rekreační pobyt: bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (jednotné menu) a večeří (výběr z menu) za příplatek v CK, nebo vlastního vaření v apartmánech a studiích. Pobytové balíčky: polopenze (snídaně bufet , večeře výběr z menu)
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
v okolí spousta historických pamětihodností a turistických cílů: Slovenské hornické muzeum Banská Štiavnica, historické centrum Banské Štiavnice, Svatý Anton - zámek Coburgovcov, banské jezera - tajchy, koupaliště ve Vyhniach, jeskynní koupel ve Sklených Teplicích, Hamre - Horduša, Zvolen, Žiar nad Hronom, Šašov, Podzámčok, Vartovka, Bzovík, Reviště aj.
Další služby
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Penzion nepřijímá žádné platby platebními kartami.
Dítě
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA! Po obsazení všech pevných lůžek v apartmánu či ve studiu.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
venkovní letní bazén (6 x 4 m) v areálu. Krytý bazén v Banské Štiavnici (1 km) - bazén 25 m dlouhý, sauna, masáže. V létě jsou oblíbené štiavnické tajchy - původní hornické vodní nádrže, které dosahují teploty až 24 oC. Termální lázně Sklené Teplice (15 km).
Parkování
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
6,- €/den / jen malá rasa
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje (studia, apartmánu) do 10.00 hod v den odjezdu U pobytů s polopenzí, začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje (apartmánu, studia) do 10.00 hod v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% za včasný nákup do 30.3.19 platí v termínech pro rekreační pobyty na min. 7 nocí.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
5 DNÍ NA KREMENISKU ( 5 dní / 4 noci, nástup NE - ST, pobyt musí ovšem končit nejpozději v neděli) V termínech 7.1. -10.2. a 30.6.-30.8. - 15.9. - 1.11.19 - 4x ubytování s polopenzí (v pokoji nebo studiu), - 1x láhev vína, - 1x sauna (pouze v zimě), - venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.), - parkování, - úschova vlastních kol, - Wi-Fi internet (budova B a D), - dětské hřiště, - stolní tenis, - zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
UPOZORNĚNÍ
Týdenní pobyty neděle - neděle. Ukončení všech i zkrácených pobytů musí být vždy v neděli!
CELKOVÁ KAPACITA
60 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.), parkování, úschova vlastních kol, Wi-Fi internet (budova B a D), dětské hřiště, stolní tenis, zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
REKREAČNÍ POPLATEK
0,6 €uro/osoba/den
AKČNÍ NABÍDKA
VENKOVNÍ BAZÉN ZDARMA
Proč k nám?
Proč penzion Kremenisko - Banská Štiavnica - jedinečná historická lokalita pod patronací UNESCO - klidné místo na samotě na konci města - bezpečí pro děti - možnost koupání v "tajchoch"
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Banské Štiavnice - kruhový objezd u Billy směr Svätý Anton, za areálem ČOV odbočit vlevo na polní cestu mírně do kopce k penzionu. Trasa Praha - Bánská Štiavnica: 431 km; Brno - Bánská Štiavnica: 235 km; Ostrava - Bánská Štiavnica: 225 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (zastávka BILLA - 1 km) do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2252R19
03.09. (Út) - 05.09. (Čt) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 - lůžkový pokoj v penzionu, Spr.+WC (a) Dospělý na lůžku v pokoji další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 220 Kč
Vybrat termín
03.09. (Út) - 06.09. (Pá) 2019 - 4 dny, 3 noci
2 - lůžkový pokoj v penzionu, Spr.+WC (a) Dospělý na lůžku v pokoji další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 830 Kč
Vybrat termín
03.09. (Út) - 07.09. (So) 2019 - 5 dní, 4 noci
2 - lůžkový pokoj v penzionu, Spr.+WC (a) Dospělý na lůžku v pokoji další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 440 Kč
Vybrat termín
03.09. (Út) - 08.09. (Ne) 2019 - 6 dní, 5 nocí
2 - lůžkový pokoj v penzionu, Spr.+WC (a) Dospělý na lůžku v pokoji další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-3 050 Kč
Vybrat termín
04.09. (St) - 06.09. (Pá) 2019 - 3 dny, 2 noci
2 - lůžkový pokoj v penzionu, Spr.+WC (a) Dospělý na lůžku v pokoji další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 220 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoBanská Štiavnica
HotelKREMENISKO - Banská Štiavnica
2- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC (a) Dospělý na lůžku v pokoji
Termín15.09.2019 - 17.09.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...