dovolená

ID: 651276

Lázeňský dům Veľká Fatra (hotelový komplex)

Termín: 23.06. (So) - 24.06. (Ne) 2018

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 1 500 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
Vybavení
LD Aqua: ubytování. Na stravu a procedury se dochází do LD Velká Fatra. LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
Ubytování
2 - lůžkové pokoje, s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC,SAT/TV, rádio, lednice a balkon (většina pokojů). Léčebný dům je rekonstruovaný.
Stravování
Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu) formou bufetu. Strava a léčebné procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE
Další služby
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 16,60 € 3-hodinový vstup: 12,95 € 2-hodinový vstup: 10,95 € Vstup na večerní koupání: 8,30 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 32,9 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 29,9 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
Dítě
Jedno dítě do 10,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA! Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA! Dítě zdarma povoleno v pokoji při obsazení dvou pevných lůžek. Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji. Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.
Parkování
Nehlídané parkoviště (s kamerovým záznamem) ZDARMA! Garáž: 3,30 EUR/noc.
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
POZNÁMKA
Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Aqua a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Aqua od 12.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
SLEVY A VÝHODY
Pro pobyty KLASIK, SPA & AQUAPARK, SENIOR 55+ platí slevy: SLEVA 20% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ platí pouze na pobyty od 5-ti nocí v termínech 2.1. - 31.3.2018 a 1.11. - 23.12.2018 - slevu lze uplatnit pouze v případě plné úhrady pobytu do 70 a více dní před nástupem. Pobyty s uplatnění slevy není možné měnit a vztahuje se na ně 100% storno. SLEVA 15% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ platí pouze na pobyty od 5-ti nocí v termínech 3.4. - 31.10. 2018 - slevu lze uplatnit pouze v případě plné úhrady pobytu do 70 a více dní před nástupem. Pobyty s uplatnění slevy není možné měnit a vztahuje se na ně 100% storno. SLEVY NELZE KOMBINOVAT.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SPA& AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování služby pro děti: - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování , - 7x plná penze, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Prodloužení pobytu je možné. Pobyt pro osoby nad 15 let. Není dětská cena.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
MEDICÍNSKÝ WELLNESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování , - 3x plná penze, - 1x vyšetření / konzultace, - 1x Lazuritová perličková koupel, - 1x speciální masáž 45 min. - 1x Teploléčba - 3x 2-hod vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Na každou prodlouženou noc je poskytnuta 1 léčebná procedura dle nabídky na místě. Pobyt pro osoby nad 15 let. Není dětská cena. NELZE UPLATNIT SLEVU ZA VČASNÝ NÁKUP.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
POBYT SENIOR 55+ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování - 5x polopenze, -1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (2 procedury denně dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Na každou prodlouženou noc jsou poskytnuty 2 procedury dle nabídky na místě. Pobyt pro osoby nad 15 let. Není dětská cena..
REKREAČNÍ POPLATEK
1,05 €uro/den
AKČNÍ NABÍDKA
LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK
Proč k nám?
Proč léčebný dům AQUA Turčianské Teplice: - tiché místo obklopené zelení - jen 50 m od Spa & Aquparku - jednoduché, ale komfortní ubytování Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení. Parkování u LD Velká Fatra.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H1032R18
12.06. (Út) - 17.06. (Ne) 2018 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2+1 Vel´ká Fatra 3* Dospělý - lůžko další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-8 410 Kč
Vybrat termín
12.06. (Út) - 19.06. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2+1 Vel´ká Fatra 3* Dospělý - lůžko další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-11 620 Kč
Vybrat termín
2+1 Vel´ká Fatra 3* Dospělý - lůžko další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-13 330 Kč
Vybrat termín
13.06. (St) - 14.06. (Čt) 2018 - 2 dny, 1 noc
2+1 Vel´ká Fatra 3* Dospělý - lůžko další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-2 000 Kč
Vybrat termín
13.06. (St) - 18.06. (Po) 2018 - 6 dní, 5 nocí
2+1 Vel´ká Fatra 3* Dospělý - lůžko další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-8 410 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

1 z 3 hotelů v destinaci Turcianske Teplice

Vynikající
8
Velmi dobré
6
Průměrné
0
Špatné
2
Příšerné
0
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
highly recommend
We ve been over there for one week in December 2015. It s a very good hotel (5 stars I think) which provides a various mineral water treatment like bathes, massages etc, There are the outdoor... celá recenze s možností překladu
Yuri C, Newport, Spojené království, 11:59 01.01.2016
Aquapark&Sp
We spent 3 hours in this area and it was nice.The good thing is that you can eat and pay when at the end so no need to take money to aquapark.You have wide range of pools for... celá recenze s možností překladu
Michal N, Ivančice, Česká republika, 21:29 20.08.2015
Neodpovídá ****
V hotelu jsme strávili 3 noci s plnou penzí. Jídlo bylo velmi dobře upravené, výborné chuti.Velmi jsme ocenili pitnou vodu k jídlu zdarma. Strava byla v dostatečném sortimentu. K snídani by bylo... celá recenze s možností překladu
jitkakoch, Praha, Česká republika, 01:53 06.11.2014

Tato položka již neexistuje

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...