cestování autobusem

O nás

Firma byla založena v roce 1991 pod názvem Eichler Milan autobusová doprava. Jako rodinná firma se zabýváme individuální dopravou osob v tuzemské, zahraniční, kongresové a incomingové dopravě. V průběhu let jsme se zařadili mezi významné dopravce na českém trhu a navázali spolupráci s velkým množstvím cestovních kanceláří a firem. Spokojenost našich klientů nás přesvědčila o správné cestě, kterou jsme se dali. 1.4.2006 byla založena firma EichlerBUS s.r.o, která dnes sídlí v Divišově.

Protože našim hlavním zájmem je bezpečnost a spokojenost našich klientů, rozšířili jsme naše služby o servisní činnost tak, aby naše autobusy byly vždy spolehlivé a v řádném technickém stavu.

V současné době máme 8 luxusních autobusů, značky Setra, Mercedes, Neoplan. Všechny naše autobusy jsou zakoupeny jako nové, v maximální výbavě.

Vzhledem k tomu, že nás zajímá zkvalitňování námi nabízených služeb, otevřeli jsme v roce 2009 cestovní kancelář, abychom našim stávajícím i novým klientům mohli nabídnout vlastní produkty v oblasti poznávacích a relaxačních zájezdů.

Vytvářím objednávku...